Rusyada Okumak | Hakkımızda
Rusyada Okumak | Hakkımızda
Previous slide
Next slide

Yabancı bir ülkede tek başına olmanın vereceği endişe ve kaygıyı yaşayan gençlerin ve onların velilerinin en büyük destekçisi olan Sigma Danışmanlık, sunduğu öneriler ve yarınlarımızın garantisi olan gençlerime vereceği rehberlik hizmeti ile hem gençlerimizin hem de velilerinin en büyük destekçisi olmaktadır. 5 yıldır yurt dışı danışmanlık sektörü içerisinde yer alan uzman ekibiyle birlikte Rusya’da eğitim görmek isteyenlere profesyonel hizmet sunmakta olan Sigma  Danışmanlık hem Rusya’da hem de Türkiye’de hizmet vermektedir. Rusya’ya eğitim görmek için giden öğrencilere en iyi okullar tavsiye edilmekte, imkanları en fazla olan şehirler önerilmekte ve ilk 1 yıl boyunca ihtiyaç duydukları her durumda destek olunmaktadır.

Sigma Danışmanlık olarak velilerin düşüncelerine bir hayli önem verilmektedir. Bu nedenle çalışmaların odak noktası hem öğrenciler hem de velileridir. Danışmanlık hizmeti boyunca öğrencilere destek verildiği gibi velilerle de koordineli bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Güvenilir ve şeffaf hizmetin ne denli önemli olduğunun bilincinde bulunan Sigma Danışmanlık, öğrenci ve velilere süreçle ilgili detaylı bilgi vermektedir. Böylelikle öğrenciler, Rusya’da eğitim sırasında bizlerden ne tür destek alacağını bilmektedir.

 

Our Values

VİZYONUMUZ

Profesyonel hizmet anlayışıyla birlikte, velilerle koordineli bir şekilde öğrencilere Rusya’da en iyi eğitimi alabilmesi için kurumsal danışmanlık desteği sunmak.

Neden Biz?

Rusya’da ki Yurtdışı eğitim yolculuğu, öğrencilerin hayatında önemli bir dönüm noktasıdır. Bu nedenle, doğru kararlar vermek için doğru bilgilere ihtiyaçları vardır. İşte size neden sigma eğitim danışmanlığı şirketimizi seçmeniz gerektiğine dair birkaç neden:

1. Tecrübe ve Uzmanlık: sigma eğitim danışmanlığı şirketimiz, yılların deneyimine sahip uzman eğitim danışmanlarından oluşur ve aynı zamanda Rusya’yı takip edenlerin tanıyacağı , uzun zamandır Youtube’de güncel videolar çeken 2 değerli isimle ( Salih Güçlüten ve Kerem Gül ) çalışır . Danışmanlarımız, öğrencilerin ihtiyaçlarını anlayarak, onlara en uygun eğitim programı seçeneklerini sunarlar ve bütün yıl boyunca onların yanında olurlar

2. Kişiselleştirilmiş Yaklaşım: Her öğrencinin ihtiyaçları farklıdır. Sigma , öğrencilerin eğitim hedeflerine ve özel gereksinimlerine göre kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunar. Bu, öğrencilerin tam olarak ihtiyaç duydukları desteği almalarını ve kariyer hedeflerine ulaşmalarını sağlar.

3. Geniş Ağ: Sigma , rusya genelinde birçok üniversite ve eğitim kurumu ile bağlantılıdır. Bu, öğrencilerin seçim yapabilecekleri daha fazla eğitim programı seçeneği sunar.

4. Başvuru Süreci Yönetimi: Rusya’da eğitim ve başvuru süreci oldukça karmaşıktır ve zaman alıcıdır. Şirketimiz, öğrencilerin başvuru sürecinde ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlar. Başvuru belgelerinin hazırlanması, vize başvurusu, konaklama ve seyahat düzenlemeleri gibi konularda öğrencilere yardımcı olur.

5. Sürekli Destek: Sigma, öğrencilerin yurtdışı eğitim yolculukları boyunca sürekli destek sağlar. Öğrenciler, herhangi bir sorunla karşılaştıklarında ve ihtiyaç duyduklarında danışmanlarımızla iletişime geçebilirler ve en önemlisi danışmanlarımızın Rusya’da yaşıyor olmaları 🙂

Who are we-

MİSYONUMUZ

Profesyonel hizmet anlayışıyla birlikte, velilerle koordineli bir şekilde öğrencilere Rusya’da en iyi eğitimi alabilmesi için kurumsal danışmanlık desteği sunmak. İlkelerimiz Sigma Danışmanlık olarak birtakım ilkeler belirlemiş olmakla birlikte kurulduğumuz andan itibaren uyguladığımız ilkeler şu şekildedir: Şeffaflık: Verilen hizmetin her aşamasında veli ve öğrencilere süreçle ilgili bilgilendirme yapılması. Güvenirlik: Sahip olunan hizmet çerçevesi dahilinde eksiksiz ve doğru hizmet sunmak. Dürüstlük: Adalet ilkesine zarar veren davranışlardan uzak durmak, dürüstlük prensibi kapsamında profesyonel hizmet sunmak. Kolaylık: Yurt dışında eğitim almak isteyen geçler için önceden saha araştırmaları yapmak ve onlar için kolaylıkla sürdürülebilir bir eğitim sürecine başlamalarını sağlamak. Liderlik: Sektörün gereksinimleri dahilinde sektöre yön veren çalışmalarda bulunmak.

RUSYADA OKUMAK İÇİN BAŞVURU GÖNDER

İstatiklerde Biz

0 k
Mesaj Aldık
+
Rusyaya Gönderdik
% 0
Öğrenci Memnuniyeti
0 +
Aktif Öğrenci