Rusyada Okumak | Hakkımızda
Rusyada Okumak | Hakkımızda
Previous
Next

Yabancı bir ülkede tek başına olmanın vereceği endişe ve kaygıyı yaşayan gençlerin ve onların velilerinin en büyük destekçisi olan Sigma Danışmanlık, sunduğu öneriler ve yarınlarımızın garantisi olan gençlerime vereceği rehberlik hizmeti ile hem gençlerimizin hem de velilerinin en büyük destekçisi olmaktadır. 5 yıldır yurt dışı danışmanlık sektörü içerisinde yer alan uzman ekibiyle birlikte Rusya’da eğitim görmek isteyenlere profesyonel hizmet sunmakta olan Sigma  Danışmanlık hem Rusya’da hem de Türkiye’de hizmet vermektedir. Rusya’ya eğitim görmek için giden öğrencilere en iyi okullar tavsiye edilmekte, imkanları en fazla olan şehirler önerilmekte ve ilk 1 yıl boyunca ihtiyaç duydukları her durumda destek olunmaktadır.

Sigma Danışmanlık olarak velilerin düşüncelerine bir hayli önem verilmektedir. Bu nedenle çalışmaların odak noktası hem öğrenciler hem de velileridir. Danışmanlık hizmeti boyunca öğrencilere destek verildiği gibi velilerle de koordineli bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Güvenilir ve şeffaf hizmetin ne denli önemli olduğunun bilincinde bulunan Sigma Danışmanlık, öğrenci ve velilere süreçle ilgili detaylı bilgi vermektedir. Böylelikle öğrenciler, Rusya’da eğitim sırasında bizlerden ne tür destek alacağını bilmektedir.

 

Our Values

VİZYONUMUZ

Profesyonel hizmet anlayışıyla birlikte, velilerle koordineli bir şekilde öğrencilere Rusya’da en iyi eğitimi alabilmesi için kurumsal danışmanlık desteği sunmak.

Neden Biz?

Rusya, özellikle son zamanlarda pek çok öğrencinin eğitim konusunda tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Ancak Rusya’da eğitim görmek isteyen ama Rusça bilmeyen öğrencilerin profesyonel danışmanlık hizmeti almadan eğitim hayatlarına başlayabilmeleri ve yabancı bir ülkede ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri pek mümkün değildir.

Who are we-

MİSYONUMUZ

Profesyonel hizmet anlayışıyla birlikte, velilerle koordineli bir şekilde öğrencilere Rusya’da en iyi eğitimi alabilmesi için kurumsal danışmanlık desteği sunmak. İlkelerimiz Sigma Danışmanlık olarak birtakım ilkeler belirlemiş olmakla birlikte kurulduğumuz andan itibaren uyguladığımız ilkeler şu şekildedir: Şeffaflık: Verilen hizmetin her aşamasında veli ve öğrencilere süreçle ilgili bilgilendirme yapılması. Güvenirlik: Sahip olunan hizmet çerçevesi dahilinde eksiksiz ve doğru hizmet sunmak. Dürüstlük: Adalet ilkesine zarar veren davranışlardan uzak durmak, dürüstlük prensibi kapsamında profesyonel hizmet sunmak. Kolaylık: Yurt dışında eğitim almak isteyen geçler için önceden saha araştırmaları yapmak ve onlar için kolaylıkla sürdürülebilir bir eğitim sürecine başlamalarını sağlamak. Liderlik: Sektörün gereksinimleri dahilinde sektöre yön veren çalışmalarda bulunmak.

RUSYADA OKUMAK İÇİN BAŞVURU GÖNDER

İstatiklerde Biz

0 k
Mesaj Aldık
+
Rusyaya Gönderdik
% 0
Öğrenci Memnuniyeti
0 +
Aktif Öğrenci